Pozývame Vás zapojiť sa do prvého ročníka dobročinného behu, ktorým chceme pomôcť dievčatku Viktórii Sivákovej zabezpečiť nový rehabilitačný kočík.

 

Beh štartuje 2.júna o 13.00 hod. v Parku Kerta.

Trať je pripravená tak, aby ju zvládol odbehnúť každý. Najmenších (0 – 7 rokov) čaká 500-metrový okruh v Parku Kerta. Väčších čaká 3-kilometrová trasa (3 x 1km), ktorú si však môžu rozdeliť medzi troch bežcov v štafete.

Štafety nie sú obmedzené vekom. Znamená to jednak, že v kategórii štafety sa môžu zúčastniť všetky vekové kategórie, jednak, že tím môžu tvoriť rozdielne starí bežci. Najzdatnejší účastníci budú bežať 3-kilometrovú trasu sami. 

Pre viac informácií a registráciu kliknite tu: www.heartbeatrun.sk

 

Podujatie spoločne organizuje Mesto Michalovce, Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce a AC Michalovce-bežecký klub Michalovce.