Pod týmto názvom sa niesol 22. december 2023, posledný deň školského vyučovania žiakov ZŠ Okružná 17 v Michalovciach. A čo v sebe ukrýval? Netradičné kultúrno-športové podujatie, ktoré sa uskutočnilo v Chemkostav aréne. Bola to chvíľa vzájomnej súhry a prepojenia. Rozohrali sa vášnivé zápasy, súťažilo sa v hádzanej i vo futbale. Oproti sebe stáli žiačky, žiaci, učitelia a tréneri. Tímový duch bol všade prítomný a bolo sa na čo pozerať. Všetky družstvá podali excelentný výkon. A nielen oni, ale aj športový komentátor pán Čurný. Atmosféra v Chemkostav aréne pulzovala od nadšenia. Priestor medzi športovým zápolením vyplnili veľkí aj malí žiaci kultúrnym programom v duchu vianočných tradícií, kolied a tancov. Žrebovala sa tombola a nechýbalo množstvo súťaží s hodnotnými cenami. Počas napínavej atmosféry plnej emócií a vtipných chvíľ sa aspoň na okamih podarilo spojiť srdcia všetkých a precítiť vzájomnú blízkosť. To všetko vyvrcholilo spoločným zaspievaním koledy Tichá noc. Predvianočný turnaj sa stal nezabudnuteľnou kombináciou športovej radosti a kultúrnej rozmanitosti.

Neveríte? Môžete sa o tom presvedčiť v archíve TV Zemplín a na školskom youtube kanále.

Záznam_Vianočné spojenie našich sŕdc

Reportáž Vianočné spojenie našich sŕdc