Hlasujte o K Park pre mesto Michalovce

https://www.kauflandpark.sk/

O projekte

Každý deň máte v Kauflande šancu objavovať kvalitné a najmä čerstvé potraviny. Nášmu zdraviu však prospieva aj pohyb na čerstvom vzduchu. A tak vznikla myšlienka projektu K Park. Rozhodli sme sa dať mestám a mestským častiam príležitosť zapojiť sa do projektu, v ktorom môžu získať nový športovo-oddychový areál K Park a dopriať tak svojim obyvateľom miesto pre pohyb a relax na čerstvom vzduchu.

K Park ponúka možnosti na zmysluplné využitie voľného času. Je tým správnym miestom na relax, stretnutia s priateľmi, športovanie či iné aktivity.

Obyvatelia prvých siedmich miest a mestských častí, ktoré získali K Park v úvodnom ročníku, už športoviská plne využívajú. Realizácia ďalších siedmich K Parkov z druhého ročníka sa blíži do finále. A od 17. augusta do 20. septembra 2023 rozhodnete o ďalšej sedmičke miest a mestských častí, ktoré si v roku 2024 budú užívať nové moderné športovo-oddychové areály.

Projekt K Park prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej Republiky.