Je niečo, čo sa ešte v našej škole nestalo? Neuveríte, ale je to možné. Počuli ste už niekedy o tom, aby  sa žiaci do školy tešili a náhlili tak, že sa tam dostavili o hodinu skôr? Myslíte, že je to nemožné? U nás sa to stalo realitou.

Čo za tým hľadať? Jednoduchú vec. V škole sa konal v poradí 2. JUNIÁLES. Nenechali si ho ujsť deviataci, ktorí našu školu pomaly opúšťajú. No ani piataci, ktorí už majú z „obdobia covidu“ ponaučenie, že takéto školské podujatia nie sú samozrejmosťou.

Tento rok bol výnimočný aj v tom, že sa na našom podujatí zúčastnil rekordný počet žiakov, ktorý presiahol číslo 200. Nechýbal nádherný program, perfektná hudba a úžasné dobroty našich pani kuchárok.

My, organizátori, žiaci žiackeho parlamentu, už len musíme skonštatovať, že tento spoločne strávený večer dopadol excelentne!

Milí naši učitelia, ďakujeme!!!