V tomto období spoločnosť Kaufland spustila novú akciu s názvom EKOBÚK. Okrem toho môžete zbierať nálepky a lepiť ich do nálepkovej knižky …. môžete aj HLASOVAŤ za našu ZŠ Okružná 17 v Michalovciach a pomôcť tak získať pre nás všetkých zaujímavé ceny … Altánky, Interaktívne tabule a Záhradné stoly.

Ako na to? Viac v linku:  https://ekobuk.sk/

  1. Skoč si po Ekobúk. Nálepkovú knižku si kúpiš v Kauflande.
  2. Čítaj a nalepuj ostošesť. Vyzbieraj a nalep do knižky všetkých 100 nálepiek.
  3. Zbieraj nálepky a kódy. Za každých 20 € nákupu v Kauflande získaš 1 balíček s 5 nálepkami a 1 unikátnym kódom. Balíček si môžeš kúpiť aj samostatne za 0,50 €.
  4. Hlasuj za školu alebo škôlku. Šup na podstránku Súťaž. Pomocou kódu z balíčka zahlasuj za vybranú školu/škôlku. Kód je na kartičke v dvoch formách, môžeš ho naskenovať v QR forme alebo ho naťukať ako alfanumerický kód.
  5. Každý kód sa ráta. Čím viac kódov máš, tým viac hlasov môžeš škole/škôlke poslať.
  6. Ktoré školy vyhrali? Rebríček úspešnosti škôl a škôlok, ako aj konečných víťazov zverejníme na tomto webe.

 

Poďme spoločne zabojovať za našu ŠESTKU  :)

Hlasuj priamo cez link za našu školu: https://ekobuk.sk/sutaz/hlasovanie/michalovce/zakladna-skola-1495