Táto otázka sa v poslednej dobe medzi nami, žiakmi, objavovala často. O čom je reč? No predsa o JUNIÁLESE.

To, o čom sa už mesiac šepkalo, sa stalo skutočnosťou. Žiaci našej školy si mali možnosť vychutnať, ako sa plesá v slnečných dňoch. Ak si myslíte, že sme na zábavu čakali až do večera, kedy sa už konečne zotmie, mýlite sa. Nevadila nám ani tma, ani teplo.

Nechýbalo chutné jedlo, ktoré s láskou pripravili naše pani kuchárky. O dobrú hudbu a krásny kultúrny program sa postarali žiaci našej školy. Nádhernú výzdobu sme urobili my, členovia Žiackeho parlamentu. Spoločne sme si zatancovali, zasúťažili a zvolili sme si kráľa a kráľovnú plesu. Tombola  bola suprová.

Čo dodať? Už sa tešíme na ďalšiu spoločnú akciu!

Žiacky parlament