Chcem od Vás len máličko – veľkonočné vajíčko

To, že existujú aj veľkonočné stromčeky, potvrdili počas tohtoročných sviatkov aj žiaci našej školy. Väčšina sa spolu so svojimi vyučujúcimi zapojili do veľkonočnej výzvy Žiackeho parlamentu „ Chcem od Vás len máličko – veľkonočné vajíčko“ . Smutná vŕba v átriu našej školy sa v tomto veľkonočnom období odela do farebného šatu. Pokryli ju desiatky veľkonočných vajíčok, ktoré vytvorili žiaci našej školy rôznymi technikami. Prišli ich do átria vyvešať spolu so svojimi triednymi učiteľmi a užili si spoločné chvíle trochu inak – mimo triedy. Na strome určite nenájdete dve vajíčka, ktoré by boli rovnaké, každé je niečím jedinečné. Tento náš veľkonočný stromček bude skrášľovať naše átrium ešte počas celého veľkonočného obdobia

 

                                                                                                                                           Váš Žiacky parlament