Členovia nášho Školského parlamentu sa rozhodli spestriť nám 1. apríl, a tak vymysleli zábavnú akciu „1. apríl na ŠESTKE“. Našou úlohou bolo priniesť si veci do školy v hocičom, len nie v školskej taške. Kreativite sa medze nekládli, a tak sme po chodbách stretávali žiakov, ktorí si niesli knihy v kočíkoch, fúrikoch, kufríkoch, prenosných chladničkách, mačacích klietkach, smetných košoch, hrncoch, ale našli sa aj škatule a košíky. Spoločne aj s učiteľmi sme sa zabavili na týchto nápadoch a spríjemnili si tak tento deň. Okrem toho výzvou pre žiakov bolo aj vyskladať si outfit v čo najväčšom počte farieb. V tento upršaný deň nám teda naše chodby hýrili farbami. Ďakujeme všetkým, že sa do našej aktivity zapojili a už teraz sa tešíme, čo vymyslíme ďalší školský rok.