Naši deviataci sú najlepší v IQuize 

Gymnázium Pavla Horova v Michalovciach usporiadalo 1.2.2022 v popoludnajších hodinách pre žiakov deviatych ročníkov základných škôl z michalovského okresu netradičný IQuiz. Jeho cieľom bolo poučiť ale aj pobaviť. Prebiehal cez platformu AhaSlides.  

Kvíz prebiehal interaktívne, bol naživo moderovaný. Naši súťažiaci sa pri každej otázke mohli poradiť a následne vpísať odpoveď do kvízu. Otázky boli rozdelené do desiatich rôznorodých kategórii, ako napríklad slovenčina, vlajky, či filmy.  Sme veľmi radi, že družstvo našich deviatakov z 9.D triedy v zložení : 

Samuel Šandor, Terézia Geralská a Matej Karpáč 

sa podarilo vyhrať 1.miesto v tímovej súťaži 

Samuel Šandor navyše dosiahol vynikajúce 1.miesto v súťaži jednotlivcov. 

Vecné ceny a gratulácie boli našim deviatakom odovzdané v stredu 9.2. hlavným organizátorom kvízu Mgr. Luciánom Gondom a kariérovou poradkyňou Gymnázia Mgr. Erikou Dudášovou. Gymnáziu Pavla Horova ďakujeme za organizáciu kvízu a vecné ceny, našim súťažiacim za dôstojnú reprezentáciu školy.  

Kompletné výsledky možno nájsť na tomto odkaze.