Vážení rodičia,

zrejme nie sme ďaleko od pravdy, keď povieme, že v tomto období sú na Vás kladené vyššie nároky ako inokedy. Niektorí z Vás dochádzajú do práce, iní máte home office, no každý z Vás má na starosti žiaka a musíte okrem svojich povinností viac či menej nahradiť aj prácu učiteľa. Veríme, že všetko spolu zvládneme.

Je málo pozitív, ktoré nám pandémia priniesla, no za jedno z nich považujeme nutnosť užšej spolupráce medzi školou a rodinou. Budeme radi, ak táto spolupráca bude pokračovať aj ďalej.

Ako jednu z foriem spolupráce Vám ponúkame možnosť konzultácií s našou školskou psychologičkou Mgr. Patríciou Šutovou. Ak teda cítite potrebu poradiť sa, vyrozprávať sa VY osobne, alebo VAŠE dieťa môžete ju kontaktovať denne od 8:00 do 15:00.

Na e-mail adrese: patricia.sutova@zsokruzna.sk, po dohode je možná komunikácia aj online prostredníctvom MS Teams.