V dňoch 16. – 17.4.2019 sa konali už 5. Majstrovstvá Slovenska vo futsale žiakov ZŠ. V prvých dvoch ročníkoch dokázali naši chlapci 2x zvíťaziť a tretí titul získali tento rok. Usporiadateľom turnaja bolo mesto Topoľčany.  Družstvá boli vylosované do dvoch skupín, kde odohrali zápasy medzi sebou. Naši v skupine porazili Spišskú Starú Ves 8:0, Nové Zámky 7:2, B. Bystricu 8:4 a vyhrali svoju skupinu.

 Na druhý deň ráno ich potom v semifinále čakalo družstvo Kysuckého Nového Mesta nad ktorým  vyhrali 5:2.

Vo finále  sa  chlapci znova stretli s B. Bystricou. V tomto zápase dokázali, že sú najlepší a zvíťazili suverénne 6:0.  Titul zaslúžene cestoval na východ. O titul Majstra Slovenska sa zaslúžili : Filip Mišina, Branislav Bobik, Tobias Bujňáček, Marcel Tancoš – najlepší strelec turnaja, Peter Blaško, Filip Florian, Roland Balog, Adam Elizeuš, Matej Pešta, Ján Baňas. Trénerom družstva bol Mgr, Martin Melník, vedúcim Daniel Pešta.