Dňa 8.2.2018 sa v školskej jedálni ozývala hudba, po škole sa prechádzali nádherne oblečené mladé dámy a mladí džentlmeni nešetrili úsmevom. Za všetko mohol blížiaci sa Valentín a na jeho počesť usporiadaný ples.

Tento ročník sa niesol v znamení krásneho kultúrneho programu a veľkej zábavy. Žiaci tancovali, spievali a neuveríte – konečne sa medzi sebou aj rozprávali. ;) Nechýbalo chutné jedlo, o ktoré sa postarali naše pani kuchárky a rôzne iné pochúťky… Losovala sa tombola, volil sa kráľ a kráľovná plesu. Tento rok a nimi stali Natália Kalinová, IX.C a Michal Tóth, IX.B.

Celé podujatie rýchlo ubehlo. Mnohí sa už teraz tešia na ďalší ročník tejto krásnej akcie, ktorej cieľom je uviesť žiakov do tajov spoločenského správania sa a etikety.

Za prípravu celej tejto akcie ďakujeme Žiackemu parlamentu.