Pani Jeseň sa unúvala až k nám a v priestoroch našej školy s hrdosťou predstavila svoje plody.

Šťavnaté jablká, hrušky, duly, hrozno v košíkoch, všelijaké bylinky i rôzne druhy zeleniny nás lákajú svojou vôňou i farbou. Pri pohľade na všetky tieto zdravé dobroty sa nám veru riadne zbiehajú slinky a len odolávame, aby sme sa do nich s chuťou nezahryzli.

Počas tejto výstavy sú aj hodiny biológie, prírodovedy či chémie akési iné, zaujímavejšie. Rozprávali sme sa na nich o dôležitosti konzumácie ovocia a zeleniny, vitamínoch v nich, zdravom stravovaní, liečivej sile byliniek.

Dostali sme aj praktické rady pre ich pestovanie, i recepty nielen na populárne smoothie nápoje, ale aj na ďalšie zdravé pochúťky.

Vďaka za nápaditosť, za cenné rady a informácie.

Vďaka všetkým, ktorí priložili ruky k dielu.