Znie to asi neuveriteľne, ale žiaci „šestky“ plesali. Ste zvedaví, kedy, kde a prečo? Z jednoduchého dôvodu – ďalšieho ročníka plesu.

Valentínsky ples sa konal 4.2.2016. Lístky na túto akciu sa  rozpredali ešte horúce. Opäť sa prepisovala história. Plesu sa zúčastnilo 180 žiakov.  Všetci, ktorí si lístok stihli zakúpiť, sa o 15:00 zhromaždili v nádherne vyzdobenej školskej jedálni.

Ples aj tento rok otvorila riaditeľka školy, Mgr. E. Kanócová. Polhodinový program začal valčíkom a zaujal divákov všetkých vekových kategórií. Po ňom nasledovala voľná zábava. Žiaci mali počas celého večera k dispozícii švédske stoly s rôznymi pochúťkami. Nik nezostal hladný a vybrať z jedál si mohli aj najväčší gurmáni.

A čo zábava? Tak toto sa ešte nestalo. Spievaniu a tancovaniu nebolo konca. Učitelia privreli oči a žiakom dopriali o čosi dlhšiu zábavu. Tento ročník plesu môžeme zaradiť medzi tie najlepšie. Už sa tešíme na  ďalší!