Veľmi peknou tradíciou v našej škole je aj vianočné aranžovanie. Pravidelne počas posledného mesiaca v roku šikovné ruky našich žiakov pripravia čarokrásne aranžmány. Všetky nádherné svietniky, venčeky, stromčeky boli vystavené v priestoroch školy, kde si ich so záujmom prezreli žiaci i rodičia.
Pri pohľade na sústredenú prácu a šikovné ruky detí, ktoré vyrábajú nádherné vianočné dekorácie, vence, venčeky, kytice všetkých možných tvarov a veľkostí, nás ovládne zvláštne čaro a neha. Zhmotňuje sa v krásnych výrobkoch vychádzajúcich spod detských rúk.
Všetky vianočné dekorácie boli nádherné, do každej vložili deti okrem svojej šikovnosti aj kus svojho srdiečka. Dotvorili vianočnú atmosféru a dokázali, že nie sú iba múdre a šikovné, ale majú aj vkus, cit pre krásu a chuť krásu okolo seba vytvárať.