Už od 20.10.2015 zdobia našu chodbu nádherné výtvory našich žiakov. Téma tohtoročnej súťaže o najkrajšiu tekvicu je “Tekvicová ZOO”. 

       Človek by ani neveril, čo všetko je možné utvoriť z obyčajnej tekvice. Musí sa uznať, že žiaci našej školy popustili uzdu fantázii a vytvorili nemožné. Celá chodba sa hemží zvieratkami od výmyslu sveta. Nechýba tučniak, krokodíl, mačky, sova, žirafa, ustráchaný zajko, jeleň, vták…. 

       Bolo naozaj veľmi ťažké určiť víťaza. Aj z toho dôvodu musela  porota udeliť špeciálnu cenu. Musím dodať, že ceny by si zaslúžili viacerí. Ale nakoľko pravidlá sa majú dodržiavať, toto sú definitívni víťazi:

     I. stupeň: 1. miesto: Johanka Marcinová, I.B (žirafa)

                     2. miesto: Daniel Varga, II.A (tiger)

                     3. miesto: Jakub Kačo, II.C (lev)

     II. stupeň: 1. miesto: Samuel Farbár, V.A (korytnačka)

                      2. miesto: Amélia Michalovová, V.A (krokodíl)

                      3. miesto: VII.D  (slimák) 

 Špeciálnu cenu získava Lujza Lea Lauriková zo IV.D, ktorá vytvorila nádherné mačky.

      Výhercom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za nádherné práce!