Svojich najmenších žiakov sa naša škola rozhodla prijať 29.9.2015 o 15:30 hod. SLÁVNOSTNOU IMATRIKULÁCIOU v átriu našej školy. Pozvanie dostali nielen prváčikovia, ale aj ich rodičia, či starí rodičia.

Slávnostné podujatie obohatili žiaci III.A triedy kultúrnym  programom pod názvom „ŠIŠI MYŠI“ pod vedením pani učiteľky Lipkovej a školská kapela so speváčkami pod vedením pána učiteľa Bajcuru.

Slávnostnou imatrikuláciou boli prváci prijatí do veľkej rodiny žiakov Základnej školy na Okružnej 17. Z rúk riaditeľky školy si prevzali aj  imatrikulačný list.

O sladké prekvapenie na záver sa postarali naše kuchárky, ktoré navarili deťom výborný puding.

Slávnostná imatrikulácia bola veľkým dňom nielen pre samotných prvákov. Bola  zážitkom aj pre ich rodičov. či najbližších príbuzných, ktorí si tak zo slávnostného podujatia spolu so svojimi ratolesťami očividne odnášali pocity plné nevšedných dojmov.