Well done!

Dňa 11. decembra 2014 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády z anglického jazyka.  Žiaci si v dvoch kategóriách overili svoje vedomosti z gramatiky, slovnej zásoby a rozprávania. Všetci zúčastnení ukázali výborné vedomosti v anglickom jazyku. Tí, ktorí sa umiestnili na prvých miestach nás budú reprezentovať na okresnom kole olympiády z anglického jazyka.

 

V kategórii 5. – 7. ročník sa na prvých priečkach umiestnili žiaci:

1. miesto Richard Nagy

2. miesto Ivan Čurma

3. miesto Matej Rovder

 

V kategórii 8. – 9. ročník sa

na 1. mieste  umiestnil Timotej Süč

na 2. – 3. mieste sa umiestnili Martin Demko a Samuel Peťura

 

Všetkým zúčastneným  srdečne blahoželáme ku skvelým vedomostiam  a prajeme veľa  ďalších síl a nadšenia do štúdia anglického jazyka.

Well done!