Rozžiarené očká a prekvapeni z prvého dňa v škole, Prvé nesmelé kroky po školskej chodbe, malý človiečik plný energie, zvedavosti a chuti pustiť sa do práce… Takto pôsobí väčšina prváčikov na začiatku školského roka, ten prirodzený entuziazmus a nadšenie sú obdivuhodné.
No prechod do školského sveta, do sveta pravidiel a povinností, je pre deti ozaj diametrálna zmena životného štýlu a na nás dospelých, nielen učiteľov, ale aj rodičov je pomôcť im toto obdobie zvládnuť čo najlepšie.
V druhý septembrový deň zasadli do lavíc aj malí prváčikovia, čo sa často spája s nezabudnuteľnými emóciami na strane detí, ale aj rodičov.
Ako vyzeral veľký deň v živote vašich ratolestí? Viac sa dozviete z našej fotogalérie.