NA „ŠESTKE“ SA PLESALO

20.2. 2014 sa konal 11.ročník Valentínskeho plesu, na ktorom sa zúčastnilo 140 žiakov našej školy. Programom nás sprevádzali  Ema Veľasová a Kristián Tomáš. Na začiatku plesu sa žiakom prihovorila pani riaditeľka Eleonóra Kanócová. Ples spoločenským tancom otvoril žiak Boris Savov so svojou partnerkou. V programe nechýbala ani školská skupina so svojimi členmi  Samuelom Naďom, Antonim Grifom,  Matúšom Polákom a Matúšom Buksárom. O spev sa postarali  Antoni Grifo, Marianna Žáková a Sofia Kvaková. Nechýbalo ani tanečné vystúpenie, ktoré si pre žiakov pripravili žiaci VI.C. Počas plesu sa volila kráľovná a kráľ plesu. Kráľom plesu sa stal Kristián Tomáš z VIII.D a kráľovnou plesu Nikoleta Surová z IX.C. Ďalším bodom programu bola tombola. Všetci sa jej veľmi potešili.

Žiaci sa od prvej chvíle veľmi dobre zabávali a tancovali. Vládla vynikajúca atmosféra. Pohostenie, ktoré pre žiakov pripravili naše pani kuchárky, všetkým chutilo. Aj touto cestou im chceme poďakovať za všetky pochúťky, ktoré nám pripravili.

 

K. Hičová, M. Pradová