Dňa 12.12.2013  sa uskutočnilo školské kolo Geografickej olympiády. Geografická olympiáda pozostávala z teoretickej časti a praktickej časti. Z 54 súťažiacich sa na popredných miestach umiestnili žiaci:

5. ročník:

1. miesto

Maroš Prada  V.C

2. miesto

Patrik Sojka  V.C

Natália Kalinová  V.C

3. miesto

Radoslav  Vapnár  V.C

 

 

6. ročník:

1. miesto

Alex Kováč  VI.D

2. miesto

Tomáš Olexa VI.D

3. miesto

Ivan Čurma   VI.D

 

7. ročník:

1. miesto

Samuel Peťura  VII.D

2. miesto

Marek Ihnát  VII.D

3. miesto

Martin Berta  VII.C

Richard Kočíš VII.C

 

8. ročník:

1. miesto

Boris Hamadej VIII.D

2. miesto

Martin Demko  VIII.D

3. miesto

Matej  Hospodár VIII.C

Patrik Kočiš VIII.D

 

9.ročník:

1. miesto

Matúš Vaľo IX.C

Tomáš Baboš  IX.D

2. miesto

Šimon Čižmár  IX.D

3. miesto

Kristián Marcinčák  IX.D

 

 

Všetkým súťažiacim ďakujeme za ich snahu zabojovať o víťazstvo v naozaj veľmi náročnej súťaži. Veríme, že neúspech ich neodradí a pokúsia sa zabojovať opäť o rok. Víťazom srdečne blahoželáme. Žiaci, ktorí sa umiestnili na prvom a druhom mieste nás budú reprezentovať na okresnom kole Geografickej olympiády, ktorá sa uskutoční  6.2.2014 na CZŠ v Michalovciach.