Majstrovstvá Slovenska mládeže v šachu Stará Ľubovňa 6.4.2013 – 13.4.2013

V týchto dňoch začali Majstrovstvá Slovenska mládeže v šachu. Súťaže sa zúčastňuje 220 mladých šachistov – chlapci (165) a dievčatá  (55), ktorí sú rozdelení do kategórii podľa veku. Naši žiaci sú v kategórii chlapci do 14 rokov (34), chlapci do 12 rokov (34), chlapci do 8 rokov (15) a dievčatá do 12 rokov (16). Šachový klub Zemplín  Michalovce a našu školu reprezentuje 10 žiakov.

Náš tím pod vedením trénera Radoslava Ondu  tvoria:

Marko Kotora             I.D

Matúš Dráb                V.C

Pavol Biačko              V.D

Ivan Čurma                V.D

Juraj Hadžala            V.D

Karin Majirská           V.D

Martin Berta               VI.C

Marek Ihnat                VI.D

Tomáš Ondo              VI.D

Marcel Polák              VI.D

 

Priebežné výsledky