Rozprávočka naša milá, kohože si potešila?  Veru,  rozprávky potešia  každého človeka, ale deti, tie ich majú najradšej na svete!  Práve preto sa žiaci štvrtého ročníka rozhodli , že rozprávkou  potešia svojich malých kamarátov –  škôlkarov .  Vybrali sa spolu so svojou triednou učiteľkou  na XIII.  a IX. MŠ a  predviedli svojim malým kamarátom, ako čítajú šikovní štvrtáci. Rozprávka o smutnom medvedíkovi Brumlíčkovi sa škôlkarom veľmi páčila. Počúvali so zatajeným dychom o tom, ako  sa jedného dňa medvedík Brumlíček  zobudil a bol strašne smutný.  A nielen to!  Deti  samé  navrhovali, ako by medvedíka rozveselili. Vraj by mu spravili oslavu, kúpil darček, či upratali brloh.  Spolu so školákmi medvedíkovi aj zaspievali a zatancovali!  To už Brumlíček nevydržal  a  smial sa, smial, až sa z neho stal najveselší medvedík v celom lese.   A veselo bolo i deťom. Malým i veľkým. Školáci dostali za svoj výkon od škôlkarov potlesk a škôlkari za pozorné počúvanie sladký cukrík. Ktovie, možno bol z medu….  Taký by iste chutil aj Brumlíčkovi.