Valentínsky ples

Láska je strašne bohatá, láska tá všetko sľúbi…“

M. Válek

12.02.2012 sa v našej škole uskutočnil jubilejný 10. ročník Valentínskeho plesu, ktorý slávnostne  otvoril pán zástupca Mgr. M. Nebesník. Tento ples svojím programom spestrili členovia  folklórneho súboru Jurošík, Marko Czeto so svojou partnerkou z tanečnej školy Grácia a školská hudobná skupina. Nechýbali ani spevácke hviezdy Bianka Kelemenová, Sofia Kvaková,  Emma Veľasová, Dominik Ronďoš a Nikola Rovňáková. Program ukončila hudobná skupina Spagetti Incident. Za ním nasledovala voľná zábava, počas ktorej bol zvolený kráľ a kráľovná plesu. Kráľom plesu sa stal Peter Záborský a kráľovnou Lívia Pasuľková. Nechýbala ani tombola spojené s krásnymi cenami. Jubilejný ročník plesu sa vydaril a všetci sa už tešíme na jeho ďalší ročník.