Už sa blíži, už sa blíži Veľkonočný pondelok.
Už sa vajcia obliekajú do farebných košieľok.
Ej, krúťte sa, kolovrátky, Ej, krúťte sa, praslice!
Už sa vajcia obliekajú, by z nich boli kraslice.

Vajíčka, ktoré zdobia chodbu našej školy do farebných košieľok pomohli obliecť deti zo školského klubu. Svojou tvorivou prácou tak chceli privítať blížiace sa Sviatky jari. Do svojich oddelení pozvali zručné mamičky a babičky, aby im ukázali ako sa vajíčka menia na kraslice. Deti videli ako sa zdobia vajíčka patchworkovou technikou, vyskúšali si servítkovú techniku, farbenie vajec a mramorovanie. Vyrobili veľkonočné aranžmány, zdobili sadrové odliatky a nakoniec pripravili výstavku.

Veď na fotkách uvidíte viac.

Veselú Veľkú noc, veľa slniečka, radosť, smiech a krásne maľované vajíčka Vám želajú deti zo školského klubu.